Zwierzęta, tak jak ludzie, wymagają troski i miłości. I podobnie jak my, potrafią się odwdzięczyć za okazane im serce. Gabinet weterynaryjny i punkt zoologiczny Rudzik powstał z miłości do zwierząt. Nasi czworonożni i latający przyjaciele poczują się u nas bezpiecznie, pod fachową opieką weterynarza. Zajmujemy się leczeniem zwierząt, sprzedażą artykułów zoologicznych, a także pielęgnacją i strzyżeniem psów, kotów, gryzoni i królików.

 

Działamy w trosce o zwierzęta

Gabinet został otwarty w 2014 roku w Radomiu i jest dostępny dla wszystkich domowych pupili. Zajmujemy się leczeniem i opieką nad psami, kotami, gołębiami pocztowymi, ptakami egzotycznymi, a także gryzoniami. Posiadamy własne laboratorium, gabinet przyjęć i salon pielęgnacji, gdzie wykonujemy strzyżenie psów oraz zabiegi pielęgnacyjne. Na miejscu znajduje się sklep zoologiczny z karmą dla zwierząt, akcesoriami do pielęgnacji i zabawkami. Prowadzimy również kompleksową opiekę nad stadami drobiu.

 

Weterynarz e-rudzik to:

  • Profesjonalny, bogato wyposażony gabinet weterynaryjny
  • SPA dla psów, kotów, gryzoni i królików
  • Sklep zoologiczny z wszystkim, co potrzeba do szczęścia Twojemu zwierzakowi

 

Pracujemy nie tylko z doskonałymi fachowcami, ale przede wszystkim z miłośnikami zwierząt, którzy wykonują swój zawód z powołania, a nie konieczności. Leczeniem zajmuje się lekarz weterynarii Joanna Jakuszyk.

 

Dysponujemy najnowszym wysokiej jakości sprzętem. Do każdego małego pacjenta podchodzimy z troską i zaangażowaniem, starając się, aby zwierzątko nie odczuwało strachu, ani dyskomfortu podczas zabiegu. Wszyscy jesteśmy właścicielami zwierząt i doskonale wiemy, jak ważne jest, aby Twój pupil czuł się komfortowo podczas pielęgnacji lub leczenia.

 

Gabinet weterynaryjny i sklep zoologiczny Rudzik w Radomiu to miejsce dla każdego zwierzaka – małego i dużego. Stale poszerzamy zakres naszych usług i możliwości gabinetu, aby móc zaoferować kompleksowe leczenie i pielęgnację czworonożnych przyjaciół.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu!