Jak Allegro wraz z Inpost oszukują ludzi.

Firma Allegro wspólnie z firmą INPOST oferują usługi Allegro minipaczka Inpost, Allegro paczkomaty Inpost, oraz Allegro kurier Inpost. We wszystkich tych usługach jest “darmowy zwrot”.

TAK TO NIE PRZYPADKIEM “DARMOWY ZWROT” JEST TAK NAPISANE.

Otóż jest tak że kiedy jednak klient się rozmyśli to poprzez system Allegro generuję kod zwrotu paczki. Niestety ani klient ani sprzedający nie mogą wskazać adres na jaki mają zostać wysłane paczki.

Sytuacja

Firma jest zarejestrowana w punkcie A, również ma sklep lub sklepy w miejscach B,C,D i własnie oni już prowadzą sprzedaż na allegro i same z punktów B,C,D wysyłane są zamówienia do klienta. Każdy z punktów ma własną ewidencje towarów, księgowość i t.p.

Więc kiedy klient jednak chce zwrócić paczkę wypadało by żeby ona wróciła do nadawcy. NIESTETY TAK W RZECZYWISTOŚCI NIE JEST.

Właśnie z taką sytuacją zetknęła się i nasza firma.

Siedziba firmy zarejestrowana w punkcie A , sprzedaż i całe działanie firmy jest w punkcie B.

Od kilku lat prowadzimy sprzedaż na Allegro i od kilku lat przez ich oszustwo musimy ponosić dodatkowe koszty za przekierowanie przesyłek, które wysyłane pod zły adres z winy serwisu ALLEGRO.

Ani firma Inpost ani Allegro nie biorą na siebie odpowiedzialności za własne błędy tłumacząc się zwykłym NIE DA SIĘ I LICZYMY NA WYROZUMIAŁOŚĆ.

Do tego pracownicy jak i Allegro tak i Inpost są niedoinformowani. Za każdym razem gdy kontaktujemy się z nimi słyszymy różne odpowiedzi. Jedni mówią że się da ale musimy skontaktować się z innym działem, inni mówią że wina nie po ich stronie i że musimy kontaktować się z inną firmą. Allegro tłumaczy że to wina Inpost, a oni że wina leży po stronie serwisu Allegro. Ostatnią odpowiedź jaką otzymaliśmy to że się nie da i liczymy na wyrozumiałość. I piszę o tym serwis z kilku lub kilkanastomilionową Audytorią dzieniie. SERIO??? NAPRAWDE MACIE AŻ TAK KIEPSKĄ OBSŁUGĘ ŻE NIE MOŻECIE ROZWIĄZAĆ AŻ TAK PROSTEJ SPRAWY. WYSTARCZY ZMIENIĆ TYLKO ADRES W SERWISIE ALLEGRO.

CZY W KOŃCU ALLEGRO PRZYZNA SWOJĄ WINĘ I NAPRAWI BŁĘDY??? JAK DALEJ POTOCZY SIĘ SPRAWA? O TYM W KOLEJNYCH POSTACH

AKTUALIZACJA.

zostawie screen odpowiedzi ALLEGRO POMOC. ALLEGRO JAWNO POKAZUJĘ ŻE MA NAS W NOSIE. NIE PODOBA SIĘ – REZYGNUJ.