REGULAMIN AKCJI STERYLIZACJI W 2016 ROKU

Miło nam poinformować, że w bieżącym roku nasz gabinet dołączył do corocznej Akcji Sterylizacji. W miesiącu marcu 2016 r. będą obowiązywać następujące ceny kastracji:


 

Koty:
Kastracja kocura60 zł
Kastracja kotki100 zł
Psy:
Kastracja psaDo 10 kg100 zł
Od 10 do 35 kg120 zł
Powyżej 35 kg170 zł
Kastracja sukiDo 10 kg150 zł
Od 10 do 35 kg200 zł
Powyżej 35 kg250 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Cena obejmuje konsultację kwalifikującą pacjenta do operacji, zabieg kastracji, leki przeciwzapalne i przeciwbólowe oraz antybiotyki, opiekę pooperacyjną, wizyty kontrolne oraz zdjęcie szwów.

Do podanych kwot należy doliczyć koszt ubranka pooperacyjnego lub kołnierza ochronnego, który można zakupić na miejscu w gabinecie lub dostarczyć w dniu zabiegu we własnym zakresie.

Cena nie obejmuje zabiegów przygotowujących zwierzę do zabiegu (np. odrobaczenie, szczepienie, odpchlenie, badania diagnostyczne) ani dodatkowego leczenia w razie nieprzewidzianych komplikacji np. uczulenia na szwy rozpuszczalne.
Koszt wykonania badań pomocnych przy diagnozie stanu zdrowia zwierzęcia obciąża Opiekuna zwierzęcia (np. badania krwi, moczu, EKG, USG). Decydujące zdanie w sprawie rodzaju wykonanych badań ma lekarz, który będzie operował zwierzę.

Wizyta klasyfikująca zwierzę do zabiegu jest bezpłatna. Jeśli lekarz stwierdzi konieczność wykonania badań dodatkowych, właściciel pacjenta może wycofać się z chęci udziału w programie bez żadnych obciążeń finansowych.

Zapisy i informacje na temat akcji pod numerem telefonu: 886 447 836 (dzwonić do upadłego lub wysłać sms z prośbą o kontakt 🙂 )